Canöz Bebe | Canöz Kids | Bursa Bebek Giyim, Bebek Giyim Konfeksiyon - Hakkımızda

Hakkımızda

1999 yılında Bursa ’da kurulan Canöz Bebe, bugüne kadar her yıl boyunca sürekli gelişerek, özel tasarım anlayışı ve yüksek teknoloji gerektiren bebek ve çocuk giyim  üretiminde, bugün sektöründe lider firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Üretim hacmi her yıl katlanarak artan firmamızın, Türkiye’de her bölgeye dağıtım yapabilmek, tüketici ihtiyaçlarını hızlı ve uygun maliyetler ile karşılayabilmek için daha çok müşteriye ulaşmayı hedef edinmiştir. 

Canöz Bebe, Türkiye’de sınırları aşarak yurtdışında birçok ülkeye ihraç ettiği ürünler ile bebek ve çocuk giyimi üretiminde dünya standartlarını yakalamıştır. Bugün geldiği noktada toptan satış ve proje bazlı tedarik olarak hizmet ağını çeşitlendirmiştir. Bu anlamda özellikle proje bazlı tedarik noktasında çok uluslu şirketlerin önemli bir partneri konumundadır. Üretiminin %60’ını Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Yunanistan, Irak, Suriye, Libya gibi ülkelere pazarlayarak kaliteli ve özgün tasarımlar yaratmaktaki başarısını tekrar tekrar kanıtlamaktadır. 

Değişen ve gelişen piyasa koşulları çerçevesinde hizmet ya da bir ürünü tüketiciye ulaştırmanın çeşitli yolları bulunmaktadır. Ana amacımız bu yolların her birinde Canöz Bebe farkını hissettirmektir. İhtiyaçları iyi analiz etme, buna istinaden ürünleri optimum maliyetlerle sunma ve bu esnada teknolojinin imkanlarından faydalanmayı hedeflemekteyiz.

 

Yıllardır değişime ve yaratıcılığa duyduğu inançla heyecanını hiç kaybetmeyen, sürekli hedeflerini daha yukarıya taşıyan firmamızın tesislerinde, patenti bize ait en son üretim teknolojileri kullanılmaktadır. Araştırma ve geliştirmeye verdiği önemle AR-GE yatırımı yaparak sektördeki rekabet çıtasını sürekli yukarıya taşımıştır. 

Toptan üretim ve toptan satış anlayışımızda düzen ve titizlik ön planda tutulurken, satış danışmanlarımız tüketiciyi doğru bilgilendirmek adına sürekli kendilerini geliştirme gayretindedirler. Bebek ve çocuk giyim ihtiyaçları konusunda sunmuş olduğumuz hizmetleri daha çok kişiye ulaştırmak maksadıyla oluşturulan canozbebe.com adlı internet sitemiz, bizi tercih edenlerin desteğiyle gün geçtikçe daha fazla ilgi görmektedir. 

Yüzlerce model, yüzlerce desenle bebek ve çocuk giyim pazarında lider marka olma hedefini her yıl biraz daha büyüyerek gerçekleştiren Canöz Bebe, ürünleri ile farklı zevklere sahip milyonlarca çocuk ve bebeği giydirmekten mutluluk duyuyor.

Misyonumuz ;
Bebek ve Çocuk sağlığına önem verip, kaliteli üretim yaparak Dünya çocuklarını giydirmek.

 

Vizyonumuz:

Müşterilerimizin yaşam tarzlarını farklılaştıran ürünleri, kalitesi ve müşteri odaklı, güvenilir hizmet anlayışı ile ilk akla gelen ve tercih edilen bir firma olmaktır.

Kalite politikamız:

Şirketimiz kaliteyi ciddiye alır. Kalite gelişimi şirket yaşamının önemli bir parçasıdır. Bu nedenle şirketimiz kalite gelişimine yatırım yapar.


Şirketimiz;Çalışan memnuniyeti, müşteri memnuniyetini getirir anlayışını benimser.

Personelimiz; şirketimizin en önemli kaynağıdır. Şirketimiz, tüm personelin eğitim ve gelişmesine büyük önem verir. Gelişen bireylerle kalite gelişimi sağlanır.

Şirketimizde tüm faaliyetler müşteri memnuniyeti dikkate alınarak düzenlenir. Çalışmalarımız ilk defada, zamanında ve doğru yapılır.

Şirketimizin kalite yönetim sistemlerinin şartlarına uymayı ve kalite yönetim sisteminin sürdürülmesini ve iyileştirilmesini taahhüt eder.

 

Temel Değerlerimiz ;

* Üretimde teknolojinin en gelişmiş makinalarını kullanmak.

* Disiplinli çalışarak kaliteli ürünler üretmek.

* Müşteri odaklı çalışmak ,

* Değişime , öğrenmeye ve yeniliklere açık olmak,

* Hoşgörülü , farklı kültür ve yaşam tarzlarına saygılı olmak ,

* Karar ve uygulamalarda veriye dayalı bilimsel metotlar kullanmak ,

* Birbirimize değer vermek ve bilgi paylaşımında bulunmak ,

* Adaletli ve güvenilir olmak , doğruluktan ayrılmamak